9.-10.2.2013 Výroční schůze v Poříčanech

Ačkoli letos není volební rok, rozhodli jsme se opět uspořádat výroční schůzi. V minulosti jsme organizační věci spojovali se secvičnou, kterou to však časově příliš zatěžovalo a mimo jiné nezbýval čas na potřebnou odlehčující zábavu…

Trochu času jsme si vyhradili na průzkum okolí Poříčan. V obci jsme pořídili památeční foto a procházkou vyrazili na nedaleké slovanské hradiště Klučov. Mrzlo, a tak nám to pěkně podkluzovalo pod nohama. Když jsme konečně dosáhli našeho cíle, přečetli jsme si něco z historie místa a patřičně osvěženi se vrátili do poříčanské sokolovny.

Odpoledne jsme si trochu zasportovali a po večeři oficiálně začala schůze. Zrekapitulovali jsme loňskou sezónu a krátce zhodnotili akce, kterých jsme se zúčastnili. Poté jsme aktualizovali akce pro nadcházející sezónu (můžete vidět v sekci „kalendář akcí“). Určitý čas a pozornost jsme také věnovali webovým stránkám a prezentaci. Samozřejmě jsme se zabývali i reprezentativními tričky pro náš regiment, ve kterých nás můžete vidět v době, kdy není vyhlášená kostýmová povinnost. Celkem jsme této poradě věnovali více jak pět hodin. Bylo to sice vyčerpávající, ale splnili jsme si zde to, co jsme od této akce očekávali – vyřešili jsme velkou většinu organizačních věcí pro nadcházející sezónu.

 

Terka Macháčková